Gülşen’in İstiklal Marşı Okuduğu Mevzular Açık Mikrofon 100. Yıl Özel Bölümünün Tanıtımı Gündem Oldu!

Oğuzhan Uğur’un moderatörlüğüyle yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programı, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel bir bölüm hazırladı. Gülşen’in İstiklal Marşı okuduğu tüyleri diken diken eden bölümün fragmanı ise gündeme bomba gibi düştü.

29 Ekim 2023 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılını büyük bir heyecan, umut ve sevgiyle kutlayacağız.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurulan cumhuriyetimizin 100. yılı şerefine her yer kırmızı ve beyaza boyanırken birçok televizyon ve internet platformlarında yayınlanan programlar da bu özel günü, güne özel bölümlerle kutlayacak.

Özellikle deprem ve seçim döneminde oldukça kritik yayınlar ve programlar yayınlanan Oğuzhan Uğur, Mevzular Açık Mikrofon programı için de 100. yıl özel bölümü hazırlayacağını duyurmuştu.

Oğuzhan Uğur’un “Evinizdesiniz” diyerek sunduğu Amerika, Fransa ve Yunanistan’dan gazetecilerin de katıldığı programda herkesi büyük bir sürpriz bekliyordu.

Oğuzhan Uğur’un “Bu akşam burada Cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyoruz. Korkmayın çünkü bir milleti korku ile dizginlemek ihtiyaç duyulan tavizlere en geçerli bahaneleri sağlar. İşte tam da bu yüzden İstiklal Marşımız ‘Korkma!’ diye başlar…” diye başladığı sözü sürpriz bir isim devraldı.

Gülşen, Mevzular Açık Mikrofon 100. Yıl Özel bölümünde İstiklal Marşımızı seslendirdi ?

Bu sene göğsümüzü kabartan Cumhuriyetin sporcu çocuklarına da yer veren Oğuzhan Uğur’un Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerini bizlere hatırlattığı anlar ise tüylerimizi diken diken etti…

Yayınlanan 100. yıl özel tanıtımı ise kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu.

Peki siz bu tanıtımı nasıl buldunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x