Büyük iddia: Apple Watch 9 tasarımı hayal kırıklığı olacak!

Apple, eylül birçok ürün tanıtacak. Bu ürünlerin arasında iPhone modellerinin yanı sıra Apple Watch modelleri de yer alacak. Şirketin etkinlikte Apple Watch Ultra 2’nin yanı sıra Watch Series 9 modellerini de tanıtması bekleniyor. Ancak tanıtıma az bir zaman kala Apple Watch Series 9 tasarımı hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. İşte detaylar!

Apple Watch 9 tasarımı değişmeyecek!

Apple’ın 13 Eylül’de gerçekleşecek olan etkinliği merakla bekleniyor. Özellikle iPhone 15 serisi ile ilgili iddialar, beklentileri daha da artıyor. Ancak etkinlik sırasında iPhone modellerinin yanı sıra yeni Apple Watch ürünleri de tanıtılacak. Bunlardan biri de Apple Watch Series 9 oluyor.

Etkinliğe az bir zaman kala her zaman olduğu gibi yine bazı iddialar ortaya çıktı. Bu iddialara göre Apple’ın yeni Watch 9 modellerinde performans iyileştirmesi dışında farklı bir yenilik olmayacak. Bu söylenti özellikle Apple ürünlerini yakından takip eden kullanıcıları fazlasıyla hayal kırıklığına uğrattı.

Ayrıca bu iddia Apple Watch 9’un, Watch Series 8 ile aynı tasarıma sahip olacağı anlamını taşıyor. Bunun dışında yalnızca kullanılan işlemci daha yüksek olacak. Yeni işlemci, beklendiği gibi pil ömrünü iyileştirmesi, verimlilik sağlaması bakımından oldukça önemli. Ayrıca işlemci, uygulamaların daha hızlı çalışmasını sağlayacak.

Ancak tüm bu iyileştirmeler, birçok kullanıcının çok da ilgisini çekecek gibi durmuyor. Söz konusu tasarım olduğu zaman Apple’ın büyük farklılıklar yapmadığını zaten biliyoruz. Bu nedenle Watch ürünlerinde de bir tasarım değişikliği olmaması sürpriz olmadı. Ancak yine de Watch Series 8’den farklı olmaması durumu kullanıcıları hayal kırıklığını uğrattı.

Peki, siz Apple Watch 9 tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x